Logo 112Apeldoorn

Redactie 112 0 reactie(s) wo 06 februari 2019, 20:12

Wederom een hennepkwekerij opgerold in Apeldoorn

Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 13:06 uur

APELDOORN – Alweer de volgende hennepkwekerij opgerold in Apeldoorn. Maandag 4 februari 2019 werd er in een unit van een bedrijfsverzamelgebouw aan de Tweelingenlaan een hennepkwekerij aangetroffen met 608 planten.

 

De planten waren bijna oogstrijp en werden vernietigd. Ook was er sprake van diefstal stroom. Op heterdaad werden drie verdachten uit Roermond, Belgiƫ en zonder vaste woon of verblijfplaats aangehouden.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Apeldoorn

Volg ons

Volg ons

Copyright Ā© 112Apeldoorn
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.