Logo 112Apeldoorn

Redactie 112 0 reactie(s) wo 19 november 2014, 11:42

Meisjes ingesloten na winkeldiefstallen

Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 12:48 uur

APELDOORN – Twee 13-jarige meisjes uit Deventer zijn dinsdagochtend 18 november door winkelpersoneel in het centrum aangehouden voor winkeldiefstal. Ze bleken nog meer gestolen te hebben en werden ingesloten voor verhoor.

 

De meisjes werden omstreeks 11.00 uur betrapt toen ze beveiligingslabels uit kleding knipten. In de winkel bekenden ze aan de gewaarschuwde agenten, dat ze ook bij een andere winkel kleding hadden gestolen. Dit kwam uit een rugzak tevoorschijn.

 

Ingesloten voor verhoor

Het duo is ingesloten voor verder onderzoek en de ouders werden geïnformeerd. Laat op de avond zijn zij van het politiebureau opgehaald en er wordt met justitie overleg gepleegd over de verdere afhandeling.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Apeldoorn

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Apeldoorn
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.