Logo 112Apeldoorn

Redactie 112 0 reactie(s) vr 19 december 2014, 18:00

Bewoners Marktplein grijpen inbreker

Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 12:49 uur

APELDOORN – Donderdagochtend 18 december is aan het Marktplein in Apeldoorn een 44-jarige Apeldoorner aangehouden voor inbraak. De man werd door de bewoners betrapt en aangehouden.

 

De bewoners hoorden rond 08.45 uur gestommel in de woning en troffen in de woonkamer de Apeldoorner. De man probeerde te ontkomen waarbij een korte worsteling ontstond. Buren schoten te hulp en samen wisten ze de man tot de komst van de politie vast te houden. De politie heeft man voor verhoor overgebracht naar het politiebureau waar hij is ingesloten.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Apeldoorn

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Apeldoorn
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.