Peugeot 307 gestolen na woninginbraak Laurierstraat
Laatst bijgewerkt: zondag 12:49 uur
APELDOORN – In de nacht van maandag op dinsdag 23 december is aan de Laurierstraat een blauwe Peugeot 307 break gestolen. De sleutels waren eerder buitgemaakt tijdens een inbraak. De politie onderzoekt de inbraak.
Op vrijdag 19 december is er bij de eigenaar van de auto ingebroken en heeft men ondermeer de autosleutels en een Ipad ontvreemd. Afgelopen nacht is de auto meegenomen. Het gaat om een blauwe Peugeot 307 break met het kenteken 36-JR-LP. De politie onderzoekt de inbraak en diefstal. Misschien zijn er mensen die de auto ergens zien. Hen wordt gevraagd om contact met de politie op te nemen via 0900-8844.
Voorkom inbraak
De kans op woninginbraken kunt u verkleinen door een bewakingscamera, elektronische beveiliging en goed hang- en sluitwerk aan te schaffen voorzien van het Politiekeurmerk Veilig Wonen ®. Laat u eens voorlichten door een erkend vakman. Uiteraard zorgt u voor voldoende verlichting rondom huis en geeft u inbrekers geen kans: laat geen ramen openstaan waarbij het makkelijk inklimmen is. Losliggende ladders of opstapjes: zet ze binnen of leg ze vast. Waardevolle spullen bewaart u zoveel mogelijk achter slot en grendel. Meer tips en informatie vindt u op www.enwij.nl, www.betecom.nl en JTG Beveiliging.
Reacties met de meeste stemmen
Neergestoken vrouw overlijdt op…
Hoornaar vliegt auto binnen;…
Neergestoken vrouw overlijdt op…
Actieve discussies
Recente reacties