Logo 112Apeldoorn

Redactie 112 0 reactie(s) ma 29 december 2014, 9:40

Inbreker slapend aangetroffen in badkamer Asselsestraat

Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 12:49 uur

APELDOORN – Agenten hebben in de nacht van zondag op maandag 29 december in een woning een 44-jarige man zonder vast woonadres aangehouden. Na een melding over een inbraak troffen ze hem slapend aan in de badkamer.

 

De politie kreeg omstreeks 04.45 uur een melding, dat er was ingebroken in een leegstaande woning aan de Asselsestraat. Volgens de melder was de inbreker nog binnen. Agenten stelden een onderzoek in en troffen de inbreker slapend in de badkamer aan. Hij is meegenomen naar het politiebureau voor verder onderzoek. De man was vermoedelijk door te flipperen binnen gekomen en de politie neemt op een later tijdstip contact op met de eigenaar van het pand.

 

Voorkom inbraak

De kans op woninginbraken kunt u verkleinen door een bewakingscamera, elektronische beveiliging en goed hang- en sluitwerk aan te schaffen voorzien van het Politiekeurmerk Veilig Wonen ®. Laat u eens voorlichten door een erkend vakman. Uiteraard zorgt u voor voldoende verlichting rondom huis en geeft u inbrekers geen kans: laat geen ramen openstaan waarbij het makkelijk inklimmen is. Losliggende ladders of opstapjes: zet ze binnen of leg ze vast. Waardevolle spullen bewaart u zoveel mogelijk achter slot en grendel. Meer tips en informatie vindt u op www.enwij.nlwww.betecom.nl en JTG Beveiliging.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Apeldoorn

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Apeldoorn
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.