Redactie 112 0 reactie(s) vr 06 februari 2015, 13:31

Apeldoorner zonder vergunning fraudeert met collecteren

Laatst bijgewerkt: zondag 12:49 uur

DIEREN – In Dieren heeft de politie donderdag twee mannen opgepakt die aan het collecteren waren zonder vergunning. De twee wilden de opbrengst in eigen zak steken.

 

Een toezichthouder van de gemeente zag de twee mannen, een 19-jarige Apeldoorner en een 19-jarige jongen uit Huis ter Heide op diverse adressen aan de Prinses Irenelaan en omgeving in Dieren collecteren met een collectebus van Amnesty International. Toen hij ze wilde controleren bleken ze geen vergunning te hebben en gaven ze valse namen op. Daarop werd de politie erbij gehaald. De jongens bekenden uiteindelijk het geld voor eigen gewin hebben opgehaald. De buit, ruim 18 euro, is in beslag genomen. Tegen de twee is proces-verbaal opgemaakt.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Apeldoorn

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Apeldoorn
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.