Logo 112Apeldoorn

Redactie 112 0 reactie(s) zo 17 mei 2015, 14:04

Man verdacht van poging doodslag instelling Eerbeek

Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 12:51 uur

Eerbeek – In een instelling voor begeleid wonen vond onenigheid plaats waarbij een 62-jarige man met steekwonden werd overgebracht naar het ziekenhuis. De politie heeft een 32-jarige man als verdachte aangehouden.

 

Omstreeks 18.45 uur kwam een melding bij de politie binnen over een gewonde man in een instelling voor begeleid wonen aan de Sporkehout in Eerbeek. De politieagenten troffen een 62-jarige man met steekwonden aan die met onbekend letsel per ambulance werd overgebracht naar het Radboudumc.

 

De 32-jarige man die verdacht werd voor het toebrengen van dit letsel werd aangehouden en overgebracht naar het politiebureau voor verhoor en nader onderzoek. Hij wordt verdacht van poging doodslag. Ter plaatse is een wapen in beslag genomen. Onderzoek moet uitwijzen of dit het wapen is dat door de verdachte gebruikt is. De recherche onderzoekt de toedracht en aanleiding van dit incident.

112 Eerbeek

Meer artikelen over de inzet van hulpdiensten bij een misdaad in Eerbeek lees je in onze categorie 112 Nieuws Eerbeek. Alle 112 alarmeringen uit Eerbeek kan je live volgen via 112 meldingen Eerbeek.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Apeldoorn

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Apeldoorn
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.