Redactie 112 0 reactie(s) di 19 april 2016, 14:32

Man gooit steen van viaduct, politie zoekt getuigen

Laatst bijgewerkt: zondag 12:55 uur

APELDOORN – De politie is op zoek naar een man die maandagmiddag 18 april omstreeks 14:05 uur een steen heeft gegooid naar een vrachtwagen. Dit gebeurde vanaf het viaduct bij de Woudhuizermark.

 

Dat laat de politie via Twitter weten. Wijkagent Jaap Zandvliet roept naar getuigen op om zich te melden. Over de dader is niet veel bekend. De politie weet alleen dat het om een man met donkere huidskleur gaat en dat hij een grijs zomerjack droeg. De vrachtwagenchauffeur raakte lichtgewond toen de steen door de voorruit van zijn vrachtwagen kwam.

 

Eventuele getuigen kunnen zich bij de politie melden via 0900-8844. Blijft u liever anoniem? Dan kunt u contact opnemen met Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Apeldoorn

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Apeldoorn
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.