Geparkeerde auto in brand aan de Sluisoordlaan
Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 12:55 uurAPELDOORN – De politie in Apeldoorn doet onderzoek naar een autobrand in Apeldoorn in de nacht van vrijdag op zaterdag 28 mei. Eén auto brandde volledig uit, een andere auto raakte beschadigd. De politie vermoedt dat het hier om brandstichting gaat.
De brandweer kreeg rond 03.20 uur de melding dat een geparkeerde auto aan de Sluisoordlaan in brand stond. De auto brandde volledig uit. Een daarnaast geparkeerde auto raakte eveneens beschadigd.
Uit eerste onderzoek is het vermoeden ontstaan dat het hier mogelijk om brandstichting gaat. Wat deze aanwijzingen zijn, kan in het belang van het onderzoek niet worden gezegd.
De politie onderzoekt de zaak verder. De auto is afgesleept en wordt onderzocht. Mensen die informatie hebben over deze brand worden verzocht te bellen met 0900 8844.
Reacties met de meeste stemmen
Meisje (15) overleden bij…
Gezellige vuurwerkvrije jaarwisseling! Wat…
Actieve discussies
Recente reacties