Logo 112Apeldoorn

Redactie 112 0 reactie(s) zo 19 juni 2016, 16:27

Vier 15-jarige jongens aangehouden voor vernieling auto’s

Laatst bijgewerkt: zondag 12:56 uur

APELDOORN – Vier 15-jarige jongens uit Apeldoorn zijn zaterdagavond 18 juni aangehouden op verdenking van vernieling van auto’s.

 

De politie kreeg rond 20.30 uur de melding dat mogelijk werd ingebroken in auto’s die op een afgesloten terrein aan de Spoorstraat stonden. Agenten troffen drie jongens aan en een aantal auto’s waarvan een ruit was vernield. De drie jongens zijn aangehouden. Een vierde jongen had zich verstopt, maar kon ook worden aangehouden. Ze zijn overgebracht naar het politiebureau. 

 

De ouders van de jongens zijn in kennis gesteld en hebben hun zoons opgehaald bij het politiebureau. Zondag 19 juni moeten ze zich hier weer melden voor nader verhoor.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Apeldoorn

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Apeldoorn
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.