Redactie 112 0 reactie(s) wo 17 mei 2017, 16:27

Inbrekers opgepakt na melding alerte getuige

Laatst bijgewerkt: zondag 13:00 uur

LOENEN – Agenten hebben in de nacht van dinsdag 16 op woensdag 17 mei twee personen aangehouden. De aanhoudingen volgden na een melding van een inbraak in een bedrijfspand aan de Beekbergerweg.

De meldkamer kreeg rond 00.40 uur een melding van een getuige. Er zouden meerdere personen aan het inbreken zijn bij een bedrijfspand aan de Beekbergerweg. De melder gaf ook het kenteken door van het voertuig dat voor het pand geparkeerd stond. Agenten gingen ter plaatse en troffen bij de auto een 34-jarige vrouw uit Dieren aan. In de bosjes lag een 35-jarige man uit Apeldoorn. De agenten vonden braaksporen bij een deur. Ze hebben beide personen aangehouden en meegenomen naar het politiebureau. Er is een onderzoek ingesteld.

 

Voorkom inbraak

De kans op woninginbraken kunt u verkleinen door een bewakingscamera, elektronische beveiliging en goed hang- en sluitwerk aan te schaffen voorzien van het Politiekeurmerk Veilig Wonen ®. Laat u eens voorlichten door een erkend vakman. Uiteraard zorgt u voor voldoende verlichting rondom huis en geeft u inbrekers geen kans: laat geen ramen openstaan waarbij het makkelijk inklimmen is. Losliggende ladders of opstapjes: zet ze binnen of leg ze vast. Waardevolle spullen bewaart u zoveel mogelijk achter slot en grendel. Meer tips en informatie vindt u op www.enwij.nl en Betecom.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Apeldoorn

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Apeldoorn
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.