Redactie 112 0 reactie(s) zo 02 december 2018, 16:48

Jongens uit Apeldoorn opgepakt voor laffe beroving in Zuthpen

Laatst bijgewerkt: zondag 13:05 uur

ZUTPHEN / APELDOORN – De politie heeft zaterdagavond twee jongens van 16 en 17 jaar aangehouden die verdacht worden betrokken te zijn geweest bij de gewelddadige beroving van een ouder echtpaar op de Groenmarkt in Zutphen. De jongens kwamen beiden uit Apeldoorn.

 

De beroving vond plaats op de Groenmarkt ter hoogte van de invalide parkeerplaatsen. Het slachtoffer, een 74-jarige vrouw wilde net in haar auto stappen toen zij werd belaagd door een jonge knaap die deel uitmaakte van een groepje van vijf. De knaap rukte de tas uit haar handen waarbij ze kwam te vallen. Het vijftal ging er vervolgens hard rennend vandoor. Diverse agenten keken uit naar de verdachten en niet zonder succes. Op het station in Zutphen werden twee jongens die voldeden aan het signalement aangehouden. De politie heeft de zaak in onderzoek.

 

Getuigenoproep
De politie wil graag in contact komen met mensen die menen wat gezien of gehoord hebben. De politie is te bereiken via het nummer 0900-8844. Of als u uw informatie liever anoniem meldt, kunt u deze doorgeven aan de politie via Meld Misdaad Anoniem op telefoonnummer 0800-7000.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Apeldoorn

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Apeldoorn
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.