APELDOORN – Afgelopen nacht rond [lees meer]

Wielrenner gewond bij harde botsing met auto in Apeldoorn
Laatste update: 1 jaar geleden
APELDOORN – Bij een ongeval op de Landdrostlaan in Apeldoorn is zaterdagmiddag een wielrenner gewond geraakt. Het ongeval gebeurde rond 13.10 uur. Hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse en ontfermde zich over het slachtoffer.
De wielrenner werd tijdens het oversteken geschept door een automobilist. De wielrenner belandde vervolgens hard op de voorruit waarna hij op de grond terecht kwam. De fiets van de wielrenner brak door de klap in tweeën.
De wielrenner, moest voor verder onderzoek mee naar het ziekenhuis. De automobilist kwam met de schrik vrij. Op de plek van het ongeval, hebben automobilisten voorrang en moeten fietsers wachten. De precieze toedracht van het ongeluk is nog onduidelijk.
De politie heeft van zowel de bestuurder als van een mede wielrenster een verklaring opgenomen. Zowel de auto als fiets raakte fors beschadigd.
Reacties met de meeste stemmen
Brand in ondergrondse container;…
Actieve discussies
Recente reacties