Logo 112Apeldoorn

Redactie 112 0 reactie(s) zo 10 mei 2020, 15:25

Twee mannen zwaargewond bij crash op de Apeldoornseweg in Vaassen

Laatst bijgewerkt: zondag 13:09 uur

VAASSEN – Twee jonge mannen raakten zondagmorgen 10 mei gewond bij een crash op de Apeldoornseweg in Vaassen. Via een hekwerk knalde een zwarte BMW op een graafmachine.

 

De wagen kwam vanuit de richting Apeldoorn, de bestuurder verloor door nog onbekende reden de controle over zijn auto. Hij werd met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Zijn situatie zou ernstig zijn. Brandweermensen moesten de auto aan de bestuurderskant openknippen om hem te kunnen bevrijden uit zijn benarde situatie.

 

In de ambulance werd vervolgens de bijrijder gecontroleerd, waarna ook hij snel naar het ziekenhuis ging. De ravage is groot. Hoe het ongeval kon gebeuren wordt nog onderzocht.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Apeldoorn

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Apeldoorn
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.