Logo 112Apeldoorn

Redactie 112 0 reactie(s) ma 27 juli 2020, 21:25

Overval op Lidl in Apeldoorn, dader op de vlucht [video]

Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 13:10 uur

APELDOORN – De Lidl supermarkt aan de Kanaal Noord in Apeldoorn is maandagavond overvallen. Het is niet bekend of er iets is buitgemaakt. Er rijden momenteel twee politiewagens rond in de omgeving.

De politie is op zoek naar een man in een korte grijze spijkerbroek en een wit shirt. Hij had een rode tas bij en droeg een wit mondkapje.

 

Update

Vannacht heeft de politie omstreeks 04:30 uur de verdachte kunnen aanhouden. De verdachte is ingesloten in het cellencomplex en zal door de recherche worden verhoord. De identificatie en de aanhouding kon plaats vinden met name dankzij oplettende getuigen.

Video

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Apeldoorn

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Apeldoorn
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.