Logo 112Apeldoorn

Redactie 112 0 reactie(s) ma 03 mei 2021, 23:24

Accu van GO scooter in brand gestoken in Twello

Laatst bijgewerkt: zondag 13:13 uur

TWELLO – Maandagavond rond 21.00 uur is er op de Meester Zwiersweg in Twello een accu van een GO scooter in brand gestoken. De scooter werd eerder al vernield en lag kapot in de bosjes. De politie kreeg daar een melding van en kwam al eerder ter plaatse vandaag. Het verhuur bedrijf zou de scooter ophalen. Nadat dit niet is gebeurd is de accu uit de scooter gesloopt en op straat in brand gestoken.

 

De brandweer kwam met spoed ter plaatse en bluste de accu’s. Het wegdek liep flinke brandschade op. De politie heeft verklaringen opgenomen van getuigen die mogelijke verdachten hebben zien vluchten en haalt de scooter op zodat deze niet opnieuw in brand gestoken kan worden.

Locatie

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Apeldoorn

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Apeldoorn
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.