
Vertraging op de A1 tussen Amersfoort en Apeldoorn na ongeval
UGCHELEN – Op de A1 tussen Amersfoort en Apeldoorn staat deze middag een flinke file door een aanrijding ter hoogte van Ugchelen. De snelweg is in die richting dicht. Volgens de videocorrespondent moet al het verkeer over de vluchtstrook. De ANWB meldt dat de snelweg in tussen Amersfoort en Apeldoorn helemaal dicht is. Omstreeks 15.00 uur bedraagt de vertraging ruim een uur.
Een personenauto en een wit busje zijn betrokken bij het ongeluk. Daarbij is een bestuurster gewond geraakt. Een andere bestuurder is nagekeken in de ambulance, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.
Update
De ANWB laat weten dat de ANWB tussen Amersfoort en Apeldoorn weer open is. Het verkeer zal weer langzaam op gang komen. De vertraging bedraagt omstreeks 15.45 uur nog een klein half uur.
Reacties met de meeste stemmen
Hoornaar vliegt auto binnen;…
Neergestoken vrouw overlijdt op…
Neergestoken vrouw overlijdt op…
Actieve discussies
Recente reacties